“Медицина”

    Наші підопічні — літні люди, більшість з яких страждають на хронічні захворювання і без медичної допомоги Хеседу не можуть існувати. Допомогою цим людям займається програма “Медицина”. Основна мета програми — забезпечення медикаментами, при необхідності — лікування в стаціонарі, організація індивідуальних консультацій на дому для тих, хто не виходить з дому, проведення роз’яснювальної та профілактичної роботи, протезування зубів, операції на катаракту та інші операції. 
    Госпіталізація проводиться при необхідності стаціонарного лікування як правило у відомчому госпіталі, з яким у Хеседа складено угоду. Кому потрібна допомога лікарів на дому — будь ласка: проводять консультації, беруть аналіз крові на цукор, вимірюють тиск. Щомісяця послугами аптек користується понад 2200 громадян України. Безкоштовно ми надаємо слухові апарати та окуляри. 
    Підпрограма “Фенікс” забезпечує реабілітацію людей похилого віку, які мешкають в регіонах області. В цій програмі синтезовані елементи декількох програм: “Медицина”, “Денний Центр” та “Клуб”. За період лікування підопічним не тільки надається медична допомога, але і запропоновуються цікаві та пізнавальні програми (приходить бібліотекар, працівник “Клубу”). 
    Підпрограма “Лабріют” забезпечує реабілітацією людей з захворюваннями опірно-рухового апарату та серцево-судинної системи в санаторії “Любень Великий”, “Шкло”. 
    А підпрограма “Грація” підтримує жінок, які перенесли операцію з мамектомії (у 2012 р. підпрограма відсвяткувала своє десятиріччя). Ця програма не тільки забезпечує протезами, але і надає психологічну допомогу онкохворим. Жінки збираються разом для того, щоби поспілкуватися, підбадьорити одна одну.
 • 1
 • 2

Публикации о фонде

 • vz
  Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
 • jewishnews
  В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
 • zaxid.net
  Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.