Вокально-інструментальний ансамбль єврейської фолькової пісні “Варнічкес”

Колектив заснований у січні 2007 року і молодий не тільки за часом існування, але й за віком учасників (18-25 років) та за характером творчого підходу. Його мета — довести те, що музика ідишкайту не релікт, а цілком сучасна платформа для розвитку молодіжного культурного простору, що вона є цікавою не тільки для представників єврейської нації, але й для найширшого кола людей, небайдужих до музики. У репертуарі ансамблю — старовинні та сучасні пісні на ідішнігуни, що виконується a capella. У своїй роботі колектив намагається поєднати традиції із сучасними тенденціями розвитку напрямку “шогігі шизіс“. Учасники ансамблю щиро сподіваються, що незабаром єврейська музика в Україні стане неодмінною частиною молодіжного клубного руху, якою вона вже декілька десятиріч існує за кордоном.
 • 1
 • 2

Публикации о фонде

 • vz
  Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
 • jewishnews
  В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
 • zaxid.net
  Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.