Бібліотека

Мудрі люди вважають, що пізнання світу починається з книжкової полиці. Тому наша бібліотека запрошує читачів віком від 5 до 120 років поринути у цікавий та різноманітний світ Єврейської Традиції, адже євреїв здавна називають народом Книги. Наш фонд налічує понад 4000 книжок з іудаїзму, єврейської історії, культури, мемуари видатних діячів, художню та дитячу літературу, періодичні видання російською, українською, польською, англійською, а також мовами іврит та ідіш. Бібліотека пропонує цікаві тематичні виставки, презентації нових книжок, просвітницькі програми для різних категорій читачів: “Смалім: Історія єврейських символів”, “Пам’ятні дати єврейського календаря”, “Життя видатних євреїв”, “Єврейське “Поле Чудес””, “Бібліотека — дітям” та інші.
Для читачів бібліотеки з вадами зору працює програма “Книга, що говорить”, фонд якої складається з 300 літературних і 100 музичних творів, записаних на дисках та аудіокасетах, а також з необхідної аудіотехніки, що видається у прокат. Бібліотека постійно бере участь у щорічних Фестивалях — книжкових, театральних, з образотворчого мистецтва, клезмерської музики та інших масових заходах; плідно співпрацює з різними програмами Хеседу: “Клубом”, “Денним Центром”, дитячими програмами. Надає інформаційно-методичну допомогу “Теплим домам”, філіям у Дрогобичі та Івано-Франківську.
У нашій “Аптеці для душі” єврейська духовна спадщина завжди чекає своїх шанувальників.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.